VakantieVeilingen Deals 2017

Actuele kortingen en aanbiedingen

  • Topdeal
    Geldig tot

    Tijdelijk bij VakantieVeilingen: speciale DELUXE veilingen!

    Gebruik de aanbieding!

    Mag het wat meer zijn? VakantieVeilingen stunt met een exclusieve sale op luxueuze aanbiedingen! Bied mee en profiteer van ongeziene prijsjes op topervaringen zoals helikoptervluchten, een ritje in een Austin Martin, 15 minuten vliegles en zoveel meer. Ideaal om jezelf te verwennen of vrienden en familie te verrassen met een uniek geschenk. Klik snel door naar de VakantieVeilingen website en ontdek vandaag nog de luxe van je leven!

Reeds verlopen acties
  • Naar Bellewaerde vanaf €1 met VakantieVeilingen

    Mooi weer, een vrij dagje... wat is er dan heerlijker dan eropuit te trekken naar een pretpark of dierentuin? Bellewaerde combineert beide, helemaal te gek dus! Bij VakantieVeilingen bied je nu mee op extra voordelige tickets voor Bellewaerde. Al vanaf €1 plaats je een bod. Even afwachten en kijken of jij het winnende bod binnenhaalt. Succes!

  • VakantieVeilingen.be vanaf €1 naar Safaripark Beekse Bergen

    Wil je al lang eens naar Safaripark Beekse Bergen, in Nederland bij Tilburg? Dit is het moment om je kans te wagen.  Tijdens de dierentuin- en pretparkweken stunt VakantieVeilingen met scherpe deals vanaf €1. Bied mee en trek binnenkort extra voordelig op uitstap naar Safaripark Beekse Bergen!

  • Vanaf €1 naar Bobbejaanland via VakantieVeilingen.be

    Tijdens de dierentuin- en pretparkweken bij VakantieVeilingen.be bied je een maand lang al vanaf €1 op tickets voor Bobbejaanland. Een dagje spanning en plezier beleef je nu extra voordelig via VakantieVeilingen.be.  Elke bieding is slechts tijdelijk geldig, maar er starten ook voortdurend nieuwe. Hou het dus goed in de gaten en profiteer van scherpe prijzen voor je favoriete pretpark!

  • Vakantieveilingen.be - Dierentuin en pretparkweken vanaf €1

    Nog geen plannen voor de paasvakantie? Bij VakantieVeilingen maak je elke dag kans op tickets voor een dierentuin of pretpark. Het enige wat jij moet doen, is het hoogste bod plaatsen! Bieden kan al vanaf €1.  Bekijk nu de verschillende veilingen op Vakantieveilingen.be en bied mee! Deze actie loopt tot 1 mei.

  • Win gratis tickets voor Pairi Daiza met VakantieVeilingen

    Op zoek naar een leuke daguitstap met het hele gezin? Ga eens de babypanda bewonderen in Pairi Daiza! Een dag vol plezier verzekerd! Bij VakantieVeilingen maak je nu kans op een gratis duoticket. Het enige wat je hiervoor moet doen, is een veiling winnen en dan maak je sowieso kans. Tot 4 april worden elke dag 10 duotickets weggegeven. Neem nu deel op VakantieVeilingen.be en maak kans!

  • Alléén vandaag: 1000 gadgets sale bij Vakantieveilingen.be

    Alleen vandaag worden er bij Vakantieveilingen.be 1000 coole gadgets geveild. Van Xbox, Apple iPad Playstation tot Vespa's: alles gaat onder hamer. Scoor vandaag dus de ideale gadget voor jou. Ben je een muziekliefhebber, gamer of fotografiefan? Neem dan snel een kijkje op de site en start met bieden. Alléén op zondag 29 januari kun je profiteren van deze toffe gadget sale.

  • Hotelweken bij VakantieVeilingen: win 1 jaar gratis overnachten

    De Hotelweken zijn begonnen bij VakantieVeilingen! Op de website vind je allerlei veilingen voor hotels op diverse bestemmingen. Als je tussen 8 januari en 22 januari een hotelveiling wint, maak je ook nog eens kans op één jaar gratis overnachten in een Fletcher Hotel! Ga dus snel naar VakantieVeilingen.be, bied mee en wie weet win jij deze heerlijke prijs.

  • Zet 2017 in met Justin Bieber via Vakantieveilingen.be

    Het nieuwe jaar in zetten samen met Justin Bieber? Dat kan gewoon, via de waanzinnige nieuwe veiling bij Vakantieveilingen.be. Je biedt voor VIP-tickets voor Justin's NYE Party en de afterparty, maar ook voor drie nachten in vijfsterrenhotel Fontainebleau en je vlucht. Bieden kan nog tot en met 20 december. Klik snel op de blauwe knop en waag je kans. Het volledige bedrag gaat naar het goede doel!

  • Geef een magische ballonvaart cadeau met Vakantieveilingen.be

    Heb jij nog wat inspiratie nodig voor een uniek cadeautje voor de feestdagen? Kom dan eens naar Vakantieveilingen.be. Vakantieveilingen.be heeft dagelijks een nieuw 'cadeau van de dag'. Wat dacht je bijvoorbeeld van een magische ballonvaart voor twee personen? Geniet van het prachtige uitzicht in het mandje van de ballon en geef deze onvergetelijke ervaring cadeau aan een familielid of vriend(in). Bied op Vakantieveiligen.be al mee vanaf €1.

  • Bied mee op toffe sinterklaasacadeaus via Vakantieveilingen

    Heb jij nog inspiratie nodig voor sinterklaascadeautjes? Vakantieveilingen.be schiet jou te hulp. Iedere dag komt Vakantieveilingen.be met een nieuwe tip voor een supercadeau. Bied mee op de leukste producten en scoor de coolste cadeautjes lekker voordelig bij Vakantieveilingen.be. Wat dacht je van een bluetooth speaker, een drone of een leuk gezelschapsspel? Ga naar Vakantieveilingen.be en win die veiling!